3 złote, 3 srebrne i 1 brązowy medal zdobyli zawodnicy Wielicko-Gdowskiej Szkoły Walki Prime

Zawodnicy Wielicko-Gdowskiej Szkoły Walki Prime zdobyli trzy tytuły mistrzowskie w Kickboxingu na Mistrzostwach Polski juniorów i seniorów w formule pointfighting.

Zawody odbyły się w dniach 27-29 maj w Zawierciu, a udział w nich wzięło 7 zawodników reprezentujących Szkołę Walki Prime.

W kategorii juniorów do 74 kg zwyciężył Michał Podborski, który trzeci rok z rzędu wywalczył  miano Mistrza Polski pointfighting. W kategorii juniorów do 69 kg srebrny medal zdobył Dominik Kiełbowicz. W kategorii juniorek do 55 kg srebrny medal wygrała Kinga Konieczny, a w kategorii do 50 kg brązowy medal przypadł Dominice Niemiec.

W kategorii seniorek do 50 kg swój pierwszy tytuł mistrzowski w tej kategorii wiekowej wygrała Aleksandra Kucharz, która wszystkie swoje walki kończyła przed czasem.

W kategorii seniorów do 74 kg Mistrzem Polski został Mateusz Dylawerski, w kategorii do 63 kg srebrny medal zdobył Mateusz Kucharz.

Podsumowując zawodnicy Wielicko-Gdowskiej Szkoły Walki Prime zdobyli 3 złote, 3 srebrne i 1 brązowy medal, co jest świetnym wynikiem na arenie ogólnopolskiej!

Dzięki zwycięstwom Aleksandra Kucharz oraz Mateusz Dylawerski już w listopadzie na Mistrzostwach Europy w Turcji powalczą o kwalifikacje do Igrzysk Europejskich, które planowane są w 2023 roku w Krakowie!

Wyjazd został dofinansowany ze środków finansowych gminy Gdów oraz miasta i gminy Wieliczka.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Autor: Redaktor1

Udostępnij post na:

Skip to content