29. Finał WOŚP już w najbliższą niedzielę, a wraz z nami 15.edycja Rajdowej WOŚP

 

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbieramy pieniądze dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. I choć w tym roku finał nie może odbyć się z takim rozmachem jak dotychczas, każdy kto chciałby wesprzeć WOŚP ma na to kilka możliwości. 

Jak co roku Gdowski Sztab WOŚP zaprasza do wsparcia zbiórki. W niedzielę będzie można wrzucić pieniądze do puszek, z którymi w Gdowie, Niegowici i Jaroszówce będą kwestować wolontariusze (szczegóły wkrótce). Przypominamy także, że pieniądze na zbiórkę można wpłacać także przez e-skarbonę oraz wrzucać do puszek stacjonarnych (sprawdź gdzie znajdują się puszki Gdowskiego Sztabu WOŚP).

Ponadto odbywają się wydarzenia towarzyszące, które wspierają gdowski sztab. Dziś o pierwszym z nich!

15. EDYCJA RAJDOWEJ WOŚP – gramy wirtualne i realnie – Z GŁOWĄ!

Jak co roku, tak i teraz, w tym trudnym dla wszystkich czasie rajdowcy wspierają WOŚP!!! Tym razem nieco inaczej, bo na raty. 

1.krok to zapisy: na licytacjach prowadzonych na allegro (link poniżej)  wystawionych będzie m.in. 50 numerów startowych. Dzięki tym aukcjom będziecie mogli zagwarantować sobie miejsce na imprezie, którą kierowcy przeprowadzą w najbliższym możliwym terminie, po zniesieniu rządowych obostrzeń związanych z COVID.

2.krok to impreza: jej termin będzie podany niezwłocznie po przywróceniu możliwości organizacji.

Wszyscy mamy nadzieję, że już niebawem będzie możliwość spotkania się zawodników z kibicami na Torze Podolany – Mała Finlandia.

Nie zmarnujcie takiej okazji – pomagając możecie jednocześnie zacząć przygotowania do tegorocznej edycji Mistrza Małej Finlandii

Wszystkie aukcje organizowane przez Automobilklub Galicyjski znajdziecie na:

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content