2 sierpnia odbędzie się Piknik Rodzinny z okazji Święta Ziemi Gdowskiej

2 sierpnia Centrum Kultury w Gdowie zaprasza na Piknik Rodzinny z okazji Święta Ziemi Gdowskiej. Dla najmłodszych uczestników pikniku przygotowo występ Kosmokwaków, zabawy w wiosce indiańskiej, warsztaty plastyczne, spotkanie z pszczelarzami oraz dmuchańce.  Tego dnia na Zarabiu zagrają zespoły znane gdowksiej publiczności: B.L.U.E i Tequilla Band. Zabawa rozpocznie się o godzinie 17.00.

Opłata za wstęp na pole namiotowe na Zarabiu w Gdowie 2.08 w godzinach 17.00-21.00 wynosi 10 zł/dorosły i 5 zł/dziecko, w cenie biletu atrakcje dla dzieci. Bilety będą sprzedawane od godz. 16.00. Wcześniej bilety można nabyć w Centrum Kultury w Gdowie od poniedziałku do piątku, w godz. 8-15.30.  Ilość miejsc ograniczona. Uczestnicy wydarzenia proszeni są o wcześniejsze zapoznanie się z regulaminem (REGULAMIM-PIKNIK-RODZINNY-Z-OKAZJI-ŚWIĘTA-ZIEMI-GDOWSKIEJ).

W czasie Pikniku będzie można wesprzeć wpłatą do puszek małego Kubusia walczącego z SMA (więcej informacji na temat Kubusia i jego choroby: https://www.siepomaga.pl/kubus). 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content