Już jutro rusza XXI Festiwal Piosenki i Form Twórczych Osób Niepełnosprawnych w Podolanach

Już jutro rusza XXI Festiwal Piosenki i Form Twórczych Osób Niepełnosprawnych w Podolanach. Wydarzenie potrwa od środy 12 czerwca do czwartku 13 czerwca. Festiwal w Podolanach ukazuje szerszej publiczności dorobek artystyczny osób niepełnosprawnych. Takie występy mobilizują ich do ćwiczeń i wytężonej pracy. W ten sposób doskonalą oni  swoje artystyczne umiejętności. Jak co roku, na przybyłych na Festiwal czeka mnóstwo atrakcji, przygotowanych przez organizatorów.

Pierwszy dzień rozpoczną pokazy taneczne Dance Omnia oraz kickboxingu Wielicko Gdowskiej Szkoły Walki Prime. Następnie uczestnicy festiwalu wezmą udział w Warsztatach kulinarnych, które poprowadzi Łukasz Grabowski. Po czym na scenie wystąpią charyzmatyczni mistrzowie tańca – Maria Kalisz i Jerzy Gadowski. COR ET ANIMUS. Pierwszy dzień Festiwalu zakończy Bal w Babim Lecie. 

W czwartek odbędą się zmagania konkursowe, po nich zaplanowano występ gwiazdy, w tym roku będzie to Orkiestra Baczków. Po koncercie zostaną oficjalnie odczytane wyniki i wręczone nagrody. Na zakończenie odbędzie się grill oraz zgodnie z tradycją zostanie odśpiewany Festiwalowy Hymn.

Wspólnie z Organizatorami serdecznie zapraszamy do Podolan na XXI Festiwal Piosenki i Form Twórczych Osób Niepełnosprawnych.

Autor: Redaktor1

Udostępnij post na:

Skip to content