13 czerwca upływa termin zgłoszeń do II edycji konkursu „Serce ogrodu mocniej zabiło”

13 czerwca upływa termin zgłoszeń do II edycji konkursu „Serce ogrodu mocniej zabiło” organizowanego przez Centrum Kultury w Gdowie. Tym razem jury wybierze najpiękniejszy ogród i najpiękniejszy taras, a nagroda publiczności zostanie przyznana w kategorii: element dekoracyjny.

Konkurs adresowany jest do mieszkańców gminy Gdów, mogą w nim uczestniczyć właściciele lub użytkownicy ogrodów i tarasów. Aby zgłosić swój udział wystarczy wypełnić kartę zgłoszeniową oraz przesłać ją wraz z 3 zdjęciami przedstawiającymi ogród lub/i taras na adres: konkursy@ck.gdow.pl do 13.06.2021 r. Dodatkowo można przesłać zdjęcia elementu dekoracyjnego jeśli znajduje się w Państwa ogrodzie bądź na tarasie, wówczas ogród lub taras będzie dodatkowo brał udział w konkursie publiczności na najpiękniejszy element dekoracyjny. Spośród nadesłanych zdjęć komisja wybierze 5 ogrodów i 5 tarasów finałowych po czym w terminie 14-25 czerwca uda się na miejsce, aby dokonać oceny. Każdorazowo wizja lokalna ocenianego obiektu odbywać się będzie w uzgodnieniu z jego właścicielem. Ogłoszenie wyników nastąpi 25.06.2021 r.

Ocenie podlegać będzie prawidłowa organizacja i kompozycja, różnorodność nasadzeń, sposób utrzymania drzew i krzewów, utrzymanie trawników i kwietników, inne elementy dekoracyjne (rabaty i murki kwiatowe, pergole, kwietniki, itp.), pomysłowość, proekologiczne rozwiązania, ogólne wrażenie artystyczne i estetyczne.

Mój Gdów objął patronat medialny nad konkursem.

Regulamin konkursu „Serce ogrodu mocniej zabiło” – edycja II 2021

Zgłoszenie (do wydruku i wypełnienia)

Zgłoszenie (wersja do edycji)

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content