1 lutego w Centrum Kultury odbędzie się „Wymiana Książek Dziecięcych”

1 lutego w Centrum Kultury w Gdowie odbędzie się „Wymiana Książek Dziecięcych”. Organizatorem akcji jest Centrum Wolontariatu w Podolanach.

Akcja skierowana jest przede wszystkim do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych i ich rodziców. Głównie chodzi o możliwość oddania naszych książek innym, a w zamian znalezienia czegoś dla siebie. Dla uczestników spotkania wolontariusze przygotowują atrakcje dodatkowe: kącik czytania bajek, kącik plastyczny, malowanie twarzy, a także konkursy i zabawy z nagrodami.

Chętne dzieci będą mogły do mikrofonu 🙂 opowiedzieć o swoich ulubionych książkach. Nie zabraknie też stoiska naszej Gminnej Biblioteki, która zaprezentuje najciekawsze pozycje literatury dziecięcej.

Już dziś zrób z dzieckiem przegląd Waszych książeczek. Może znajdziecie takie, których nie czytacie z jakichś powodów? Może to nietrafione prezenty? A może znacie je już na pamięć i Wam się znudziły? Zapewne są i takie, z których dziecko już wyrosło. Weź je ze sobą 1 lutego, i wymień na inne.

Koniecznie przed przyjściem zapoznajcie się z regulaminem (REGULAMIN WYMIANY KSIĄŻEK), w którym znajdziecie nie tylko zasady, ale też rady jak przygotować się do wymiany.

Dołącz do wydarzenia na FB: wymiana książek dziecięcych

plakat ksiazki2 (1)

 

 

 

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content