Znamy wyniki I Grand Prix Gdowa w Tenisie Stołowym- Wiosna 2019

131 miłośników plastikowej piłeczki (89 zawodników i zawodniczek w kategorii Open, 42 zawodników i zawodniczek w kategorii 2007 i młodsi), 830 rozegranych pojedynków i 2 zwycięzców. Takimi liczbami zakończono I GP Gdowa Wiosna 2019 z cyklu CZTERY PORY ROKU.

Udział w pierwszym z czterech turniejów brali zawodnicy niestowarzyszeni jak również reprezentanci: szkół, klubów sportowych, stowarzyszeń,  zarówno z województwa małopolskiego jak i podkarpackiego. 

Dla jednych była to rywalizacja na zawodowym poziomie, dla innych mile spędzony czas wśród znajomych i z dobrą zabawą.

MATEUSZ CELARY (kat.Open) i KACPER SZURLEJ (kat.2007 i młodsi) to zwycięzcy I GRAND PRIX GDOWA -WIOSNA 2019r.

W finałowym pojedynku kat. open Mateusz Celary (UKS Gryf Gdów) pokonał swojego klubowego kolegę – Arkadiusza Kołosa. Na 3 miejscu turniej zakończył Dominik Zakrzyński (UKS Zarabie Myślenice).

W finale kategorii młodzieżowej Kacper Szurlej (LKS Brzostowianka Brzostek) zwyciężył z Jakubem Nowakiem (TKKF Dobczyce) a Jan Mrugała (KS Gorce Nowy Targ) stanął na najniższym stopniu podium. 

Organizator turnieju (UKS GRYF GDÓW) kieruje podziękowania do Pana Zbigniewa Wojasa – Wójta Gminy Gdów, Pani Wiolety Chmiela – Dyrektor Centrum Kultury, Firmy Krusz-Bud Piotr Iwulski, Pana Mirosława Satoły, Pana Józefa Wcisło – PSB Mrówka, DORBUD, Wydawnictwa NOBILIS oraz Partnera sprzętowego firmy MODEST.

Już dziś pragniemy wszystkich Państwa, tych najmłodszych oraz tych bardziej dojrzałych zaprosić do udziału w II GP Gdowa „Lato 2019” który planowany jest na 23.06.2019r oraz zapraszamy na profil klubu.-zaprasza Zarząd Klubu

Pierwsze ósemki po I GP:

Kategoria:  Open                                                       Kategoria:  2007 i mł.
1 Celary Mateusz                                                      1 Szurlej Kacper 
2 Kołos Arkadiusz                                                    2 Nowak Jakub
3 Zakrzyński Dominik                                             3 Mrugala Jan
4 Bara Dariusz                                                          4 Bajer Grzegorz 
5 Kuzio Waldemar                                                   5 Pajorski Mateusz 
6 Zająć Paweł                                                            6 Piekarczyk Zuzanna
7 Kutaj Maksymilian                                                7 Gaj Milena 
8 Turecki Kacper                                                       8 Szczepański Oliwier

źródło: UKS Gryf Gdów

mojGdow.pl

Autor: admin

Udostępnij post na: