Zagłosuj na sportowca, trenera i drużynę roku!

Wielkimi krokami zbliża się VI Gala Sportu, w czasie której zostaną nagrodzeni najlepsi sportowcy, drużyny i nauczyciele WF oraz trenerzy Roku 2019 Gminy Gdów. Po raz drugi regulamin konkursu daje możliwość wyboru najlepszych, nie tylko kapitule, ale także internautom. Kapituła zdecydowała, że do głosowania internetowego nominuje wszystkich zgłoszonych kandydatów w sportach klubowych.

Poniżej przedstawiamy w kolejności alfabetycznej (wg. kategorii) kandydatów, na których możesz oddać swój głos. Gorąco zachęcamy do przeczytania opisu dokonań sportowych każdego z kandydatów, które zamieszczamy przy nazwisku nominowanego.

Zapoznaj się z regulaminem Głosowania: 2020 Regulamin głosowania w konkursie Najlepszy Sportowiec

Głosy można oddawać do piątku,28 lutego br. Rozdanie nagród dla zwycięzców plebiscytu nastąpi 1 marca w czasie Gali Sportu, która odbędzie się w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie.

Tutaj możesz oddać swój głos: sport-gdow.webankieta.pl/

Opis kandydatów:

Kategoria: Drużyna Roku 2019 Gminy Gdów

1.Drużyna dziewcząt Gdovii Gdów

opis dokonań sportowych:DRUŻYNA DZIEWCZĄT GDOVII GDÓW

2. Drużyna orlików rocznik 2010 i młodsi, Gdovia Gdów

opis dokonań sportowych:Drużyna orlików rocznik 2010 i młodsi

3. KRUSZ-BUD GRYF GDÓW

opis dokonań sportowych:KRUSZ-BUD GRYF GDÓW

4. LKS RABA KSIĄŻNICE – seniorzy

opis dokonań sportowych:LKS RABA KSIĄŻNICE

Kategoria: Sportowiec Roku 2019 Gminy Gdów

1.Długosz Oliwia, Challenge Ju Jitsu Sport Niepołomice

opis dokonań sportowych:Oliwia Długosz

2.Drożdż Mikołaj, Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime

opis dokonań sportowych:Mikołaj Drożdż

3.Dziedzic Eliza, Akademia Karate Tradycyjnego – Niepołomice

opis dokonań sportowych:Eliza Dziedzic

4. Dziedzic Klaudia, Akademia Karate Tradycyjnego – Niepołomice

opis dokonań sportowych:Klaudia Dziedzic

5. Faszczowa Alicja, AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO NIEPOŁOMICE – Oddział Gdów

opis dokonań sportowych:Alicja Faszczowa

6. Guzik Aleksandra, UKS Gryf Gdów

opis dokonań sportowychAleksandra Guzik

7. Konieczny Kinga, Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime

opis dokonań sportowych:Kinga Konieczny

8. Kucharz Aleksandra, Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime

opis dokonań sportowych:Aleksandra Kucharz

9. Kucharz Mateusz, Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime

opis dokonań sportowych:Mateusz Kucharz

10. Liszka Franciszek, TTSK K-Team TARNÓW

opis dokonań sportowych:Franciszek Liszka

11.Pajorski Mateusz, UKS GRYF Gdów

opis dokonań sportowych:Mateusz Pajorski

12. Palonek Tomasz, NKP Podhale Nowy Targ/ BSF Bochnia

opis dokonań sportowych:Tomasz Palonek

13. Podborski Michał, Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime

opis dokonań sportowych:Michał Podborski

14. Suder Filip, Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime

opis dokonań sportowych:Filip Suder

15. Tabor Kacper, LKS Raba Książnice

opis dokonań sportowych:Kacper Tabor

16. Tuleja Dawid, Akademia Karate Tradycyjnego – Niepołomice

opis dokonań sportowych:Dawid Tuleja

17. Tuleja Mateusz, Akademia Karate Tradycyjnego – Niepołomice

opis dokonań sportowych: Mateusz Tuleja

18. Turecki Kacper, UKS Gryf Gdów

opis dokonań sportowych:Kacper Turecki

Kategoria: Trener Roku 2019 Gminy Gdów

1. Dylawerski Mateusz, Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime

opis dokonań sportowych:Mateusz Dylawerski

2. Jelonek Karol, Gdovia Gdów

opis dokonań sportowych:Karol Jelonek

3.Król Kamil,  LKS Raba Książnice

opis dokonań sportowych:Kamil Król

Autor: admin

Udostępnij post na: