Weekend na sportowo w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie

W sobotę 28.12. w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie odbyła się trzecia edycja turnieju o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej w kategorii U – 12 i U – 11. 

Rozgrywki w kategorii U – 12 odbyły się pomiędzy następującymi drużynami: Zieloni Niegowić, Batory Wola Batorska, Akademia Piłkarska Wieliczka oraz Gdovia Gdów. W kategorii W tej kategorii awans do rozgrywek strefowych uzyskała drużyna Akademii Piłkarskiej Wieliczka.

W kategorii U – 11 w rozgrywkach wzięły udział następujące drużyny: Zieloni Niegowić, AP Wieliczka, Nadwiślanka Nowe Brzesko, Futbolica Kraków, Gdovia Gdów. Awans w turnieju U – 11 do rozgrywek strefowych uzyskała drużyna Zielonych Niegowić.

Natomiast w niedzielę 29.12. odbył się III Świąteczno-Noworoczny turniej Tenisa Stołowego o puchar Wójta Gminy Gdów oraz I Grand Prix Gdowa – Cztery Pory Roku Zima 2019. Puchar Wójta Gminy Gdów otrzymał Dominik Zakrzyński natomiast Mateusz Celary został zwycięzcą turnieju z cyklu Cztery Pory Roku w kategorii open. W tym roku w Turnieju wzięła udział rekordowa liczba uczestników. Wśród graczy znaleźli się również goście z zagranicy.

Zwycięzcą gratulujemy!

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content