Wczoraj doszło do dwóch kolzji drogowych

27 lutego druhowie OSP byli dwukrotnie alarmowani do kolizji drogowych na DW 967. Pierwsze zdarzenie miało miejsce około godziny 10:30. Na skrzyżowaniu obwodnicy Gdowa z ul. Grzybowską doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia żadna z osób podróżująca pojazdami nie odniosła obrażeń. W akcji trwającej blisko 60 minut wziął udział jeden zastęp OSP Gdów, pogotowie ratunkowe oraz policja.

Do kolejnej kolizji na DW 967 strażacy zostali zadysponowani o godzinie 22:41. Na drodze wojewódzkiej 967 w Marszowicach  zderzyły się dwa pojazdy osobowe. Żaden z kierujących, nie wymagał pomocy medycznej. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz usunięciu skutków zdarzenia W działaniach brały udział dwa zastępy OSP Gdów, JRG Wieliczka, OSP Marszowice oraz policja. Akcja trwała ponad godzinę. W tym czasie ruch odbywał się wahadłowo.

źródło: ospgdow.pl

Autor: admin

Udostępnij post na:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/mojgdow/public_html/mojgdow.pl/wp-includes/functions.php on line 4552