Wasze życzenia (cz3)

 

W Święta Bożego Narodzenia Jezus przyjdzie kolejny raz w postaci Dzieciątka, pokorny tak, że jedna moja myśl może Go zasłonić. Te wielkie rodzinne święta poprzedza adwent – czas oczekiwania, a jeszcze bardziej czas przygotowania swego serca na przyjście Pana – to teraz jest czas, by przyjść do Jezusa takimi jakimi jesteśmy, prawdziwymi, bo takich Jezus nas kocha. W Jego oczach jesteśmy zawsze piękni. Jezus jednocześnie nas kocha i cierpi, gdy Go obrażamy, to dla nas jest niepojęte, to tajemnica. Życzę Wam, kochani, by wzrastała Wasza wiara, umacniała się nadzieja i rozrastała się Wasza miłość, zaczynając od siebie samego, bo to jest miarą miłości naszych najbliższych. Życzę też dużo zdrowia, radości i pokoju w sercu, niech Święta Rodzina czuwa nad nami teraz i każdego dnia w Nowym Roku

Krystyna Marut KIEROWNICZKA STACJI OPIEKI CARITAS

Życzę wszytskim, aby w te Święta Bożego Narodzenia w każdym domu zagościła radosna, ciepła i rodzinna atmosfera, a uśmiech, życzliwość i serdeczne słowa jednoczyły wszystkich przy wigilijnym stole. Aby każdy dzień Nowego Roku przepełniony był wiarą, nadzieją na dobre jutro, miłością do drugiego człowieka i energią potrzebną do spełnienia najskrytszych marzeń. Niech zbliżający się Nowy 2020 rok obdarzy wszystkich dobrym zdrowiem i przyniesie jak najwięcej wyjątkowych wydarzeń w życiu każdego mieszkańca Ziemi Gdowskiej, naszej ojczyzny i świata. Sobie życzę nowych inspiracji i siły w realizacji zamierzonych planów życiowych.

Mariola Pilch DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ W WIATOWICACH

Myślę, że najpiękniejszym podarunkiem pod choinkę nie tylko dla mnie, ale i dla wszystkich jest możliwość spędzenia tego wyjątkowego czasu ze swoimi najbliższymi. Właśnie tego sobie i wszystkim czytelnikom serdecznie życzę. A na nadchodzący 2020 rok najbardziej życzyłbym sobie jak najmniej wyjazdów naszego zespołu. Tego, by nasza praca była jak najczęściej dyżurem i gotowością niesienia pomocy, a okazji do jej niesienia było jak najmniej. Niech to będzie spokojny, dobry i bezpieczny czas.

Stanisław Mazur RATOWNIK MEDYCZNY ZE STACJI POGOTOWIA

 

Autor: admin

Udostępnij post na: