Trwają zapisy na zajęcia w Centrum Kultury- jest kilka nowości

W rozpoczynającym się roku kulturalnym 2019/2020 Centrum Kultury w Gdowie wprowadziło do oferty zajęć kilka nowych propozycji. Pierwszą z nich są zajęcia z języka angielskiego „We Speak English” zarówno dla maluchów, przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych jak i dorosłych. Najmłodsi z językiem zapoznawać się będą w formie zabaw, uczniowie będą poznawać język w klasycznej formie/audio-wizualnej, a dorośli będą uczyć się języka, który pomocny będzie w podróży i życiu codziennym.  W ramach Klubu Młodego Naukowca pojawią się warsztaty chemiczne, fizyczne, matematyczne, przyrodnicze i podróżnicze. Będą również indywidualne lekcje śpiewu przygotowujące dzieci i młodzież do konkursów wokalnych.

Wśród nowości pojawiła się także  Zumba dla dorosłych i dla dzieci, gimnastyka kręgosłupa, zabawy ruchowe z piłką oraz łucznictwo. Planowane są także warsztaty fotograficzne, spotkania tematyczne dla kobiet przy kawie oraz zajęcia w zespole tańca dworskiego i historycznego.
Wszelkie informacje (regulamin zajęć, formularz zgłoszeniowy, cennik i plan zajęć) znajdą Państwo na stronie Centrum-zobacz tutaj.

 

Autor: admin

Udostępnij post na: