ŚZG: B.L.U.E, Mister R, Ostatni w Raju

Kolejne zespoły, które wystąpią w najbliższy weekend na gdowskim Zarabiu to B.L.U.E, Mister R i Ostatni w Raju!

Koncert zespołu B.L.U.E rozpocznie się ok. godziny 20.00 w sobotę. Członkowie grupy pochodzą z Gdowa i okolic. Zespół działa od listopada 2017 roku i od półtora roku tworzy autorską muzykę, z pogranicza pop-rocka. Utwory ich traktują o  relacjach międzyludzkich. W skład zespołu wchodzą: Szymon Ciszek – wokal, Stefan Chyrc – gitara, Marcin Łosiowski – bass, Anita Korba – instrumenty klawiszowe oraz Arek Pajorski – perkusja.

 

Także w sobotę zobaczymy na scenie zespół Mister R. 

Mister R  to twórca i wykonawca muzyki tanecznej, jest autorem tekstów oraz współtwórcą muzyki razem z didżejami: DJ WV Disco oraz DJ Leo. Jest to nowa postać na rynku muzycznym, utwory Mister R znane są i dość często grane w radiach internetowych Disco Polo, aktualnie są to „Laska”, „Kochanie wykrakałaś” oraz „Złoto”, jest również wykonawcą coverów kilku znanych powszechnie utworów. Aktualnie promują muzykę, poprzez szereg występów w gminach małopolskich oraz śląskich.

 

 

W niedzielę o godz. 19.30 swój koncert zagra zespół Ostatni w Raju. 

Ostatni w Raju to grupa muzyczna, która powstała w 2013 roku grająca muzykę w stylu pop/rock/indie. Zespół tworzy czterech ambitnych muzyków, którzy posiadają duże doświadczenie artystyczne. Grupę charakteryzuje dynamizm, rozmach, zapał i temperament – cztery słowa, które tworzą perfekcyjny rock. Znacie przecież te piosenki, które mają w sobie tyle energii, że podczas odtwarzania wlewają ją w słuchających i nie da się nie kiwać głową do rytmu. W przypadku zespołu Ostatni w Raju wszystkie utwory dają właśnie taki efekt.

 

 

Już teraz na naszym portalu mała próbka tego, co usłyszymy w niedzielę


 

teledysk: YouTube. com; Ostatni w Raju – Idealny świat (Official Video) HIT 2019

źródło: www.ck.gdow.pl

Autor: admin

Udostępnij post na: