Świąteczne spotkania

Okres Bożego Narodzenia to czas spotkań z rodziną, bliskimi, przyjaciółmi, to czas kiedy organizowane są spotkania pracownicze, stowarzyszeń, grup nieformalnych, a także dla osób samotnych i dla seniorów.

W sobotę w Czyżowie odbyło się po raz piąty spotkanie świąteczne, które zorganizowali słuchacze gdowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z filii w Czyżowie wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich. Na Wigilię zaproszono wszystkich mieszkańców wsi. Było bardzo uroczyście, panowała naprawdę świąteczna atmosfera- mówi Maria Dudek- przedstawienie okolicznościowe przygotowali nasi seniorzy-studenci.

W Bilczycach i na Jaroszówce odbyły się spotkania z Seniorami. W Bilczycach organizatorem spotkania było Koło Gospodyń Wiejskich, na Jaroszówce Szkolne Koło Wolontariatu ze Szkoły Podstawowej, wspomagane przez dyrektora, nauczycieli, rodziców i wolontariuszy z Centrum Wolontariatu w Podolanach.

Spotkania były czasem nie tylko rozmów i biesiadowania przy świątecznych smakołykach, ale była to także okazja do wspólnego kolędowania. W Bilczycach i na Jaroszówce młodzież szkolna przygotowała świąteczne występy artystyczne.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/mojgdow/public_html/mojgdow.pl/wp-includes/functions.php on line 4552