Przygotowania do Mistrzostw Europy trwają!

24-31 sierpnia w węgierskim Gyor odbędą się Mistrzostwa Europy w Kick Boxingu kadetów i juniorów. Do ścisłej kadry Polski powołana została trójka zawodników z Wielicko-Gdowskiej Szkoły Walki Prime: Aleksandra Kucharz, Mateusz Kucharz oraz Filip Suder.

Aleksandra Kucharz wystartuje w formule pointfighting w kategorii juniorek do 50 kg, natomiast Mateusz Kucharz w formule pointfighting w kategorii juniorów do 63 kg. Filip Suder, który jest aktualnym wice mistrzem świata w kick boxingu, niestety z powodu groźnej kontuzji nie wystąpi w zbliżających się zawodach.

Zawodnicy z Gdowa przygotowują się do zawodów w różnych miejscach w Polsce. Przygotowania rozpoczęli pod okiem swojego klubowego trenera Mateusza Dylawerskiego na obozie w Krynicy Zdrój, następnie pod okiem trenerów kadrowych Emilii Szablowskiej i Bartosza Baczyńskiego trenowali w Warszawie. Aktualnie Aleksandra przebywa w Sztutowie, na zgrupowaniu kadry juniorów prowadzonych przez trenera kadrowego z Wejherowa Rafała Karcza, natomiast Mateusz na konsultacjach w Warszawie u trenerki Emilki.

Ostatnie tygodnie przed zawodami fighterzy będą przygotowywać się pod okiem trenera Mateusza w Gdowie.

Trzymajcie kciuki za naszych zawodników, którzy z dumą będą reprezentować Gminę Gdów na Mistrzostwach Europy w kick boxingu.

źródło: Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime

Autor: admin

Udostępnij post na: