Praca, oferty dodano 7.11.2018

Hurtownia Spożywcza „AGA” z siedzibą w Gdowie przy ul. OBRYTKA 823

poszukuje osoby na stanowiska:

MAGAZYNIER

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za wydawanie towaru wg wystawionych dokumentów
  • Przyjmowanie do magazynu towarów oraz składowanie i rozmieszczanie na
  • magazynie
  • Przygotowywanie towaru do wydania wg dokumentów magazynowych
  • Obsługa urządzeń magazynowych
  • Utrzymywanie porządku na terenie magazynu

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Niekaralność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Uczciwość, sumienność, punktualność
  • Umiejętność szybkiego liczenia i szacowania
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat.B
  • Uprawnienia na wózek widłowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z klauzulą dotyczącą ochrony danych na maila:REKRUTACJA@AGAGDOW.PL

POMOC KSIĘGOWEJ
Zakres obowiązków:

  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • ewidencjonowanie faktur, wystawianie faktur,
  • pomoc przy prowadzeniu ewidencji kosztów
  • pomoc w sporządzaniu deklaracji podatkowych (ZUS, PIT, CIT, VAT) oraz innych sprawozdań,4
  • podstawowa współpraca z instytucjami zewnętrznymi: US, GUS, banki,

    Wymagania:

  • wykształcenie:  minimum średnie
  • poufność i należyta staranność,
  • podstawowa znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych,
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole ,

Co możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w  rozwijającej się firmie,atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzenia,
  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku oraz wolne weekendy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i uczestniczenia w szkoleniach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z klauzulą dotyczącą ochrony danych na maila: REKRUTACJA@AGAGDOW.PL

Osoba do wykonywania drobnych prac:

  • remontowych
  • bieżącej konserwacji sprzętów
  • wymiany żarówek itp.
  • prac porządkowych na zewnątrz firmy

Mile widziane doświadczenie hydrauliczne, stolarskie.

JESTEŚ EMERYTEM, RENCISTĄ CHCESZ DOROBIĆ ZAPRASZAMY

Osoby chętne prosimy o kontakt telefoniczny 12 251 04 60

Na podstawie przepisu art. 6 ust 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego przez HURTOWNIĘ SPOŻYWCZĄ AGA SPÓŁKĘ Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKĘ KOMANDYTOWĄ. Jednocześnie oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w każdym czasie oraz potwierdzam, iż zapoznałem / zapoznałam się z klauzulą informacyjną.

RODO

mojGdow.pl