Olga Szomańska wystąpiła w Gdowie

5 stycznia w kościele Parafialnym Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Gdowie odbył się koncert kolęd w wykonaniu Olgi Szomańskiej. Przed występem artystki w świątecznym klimacie zaprezentował się Chór „Cud i Przyjaciele”.

Podczas blisko dwugodzinnego występu artystki można było usłyszeć najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki, a także piękne utwory z repertuaru Piotra Rubika i solowej płyty Pani Olgi. Kolędy takie jak ,,Gdy Śliczna Panna”, ,,Wśród Nocnej Ciszy” czy ,,Bóg się Rodzi” wspólnie z artystką zaśpiewali mieszkańcy gminy, licznie przybyli do gdowskiej świątyni. Wokalistka i aktorka znana m.in z roli Marzenki w serialu „M jak Miłość” wspaniale nawiązała kontakt z  publicznością, która chętnie śpiewała i żywiołowo reagowała na zadane pytania. 

Artystka z uśmiechem stwierdziła, że pierwszy raz w koncercie towarzyszą jej papugi (te z szopki znajdującej się w kościele). Na zakończenie Wójt Gminy Gdów Zbigniew Wojas  podziękował artystom oraz organizatorom wydarzenia. Po koncercie można było otrzymać autograf oraz zrobić sobie pamiątkową fotografię z artystą.

mojGdow.pl

Autor: admin

Udostępnij post na: