Oferty pracy, dodano: 28.05.2019

PRACA OD ZARAZ Monter stolarki aluminiowej. Montaż okien i konstrukcji aluminiowych, elewacji wentylowanych. Brak doświadczenia nie jest przeszkodą. Stawka 18zł/godz.(na rękę). Umowa o pracę.

Więcej info. pod nr tel. 518-680-867


Specjalista ds. Lojalizacji stałego Klienta

Jakie zadania na Ciebie czekajÄ…?
• Telefoniczny kontakt ze stałym klientem platformy telewizyjnej,
• Badanie potrzeb klientów,
• Dobór najlepszego rozwiązania i przedłużanie umów,
• Wprowadzanie umów do systemu i przesyłanie do klientów.

Dlaczego warto z nami pracować?
• Otrzymujesz gwarantowaną stawkę od 17zł za każdą godzinę pracy,
• System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
• Uczestniczysz w szkoleniach przygotowujących do pracy,
• Poznajesz fantastycznych ludzi z naszego zespołu,
• Bierzesz udział w rekrutacjach wewnętrznych na wyższe stanowiska,
• Dostajesz dodatkowe pieniądze za polecenie znajomych do pracy (do 1500 zł!),
• Jeżeli jesteś studentem – dopasujemy grafik do Twoich zajęć.

Co jest potrzebne do pracy?
• Umiejętność nawiązywania długofalowych relacji z Klientem,
• Dyspozycyjność min. 80 godzin w miesiącu,
• Gotowość do pracy zmianowej w godzinach 9-19,
• Dobra obsługa komputera,
• Pozytywne nastawienie i komunikatywność,
• Dobra dykcja,
• Doświadczenie w CC będzie dodatkowym atutem.

Praca w Krakowie. Umowa zlecenie.

praca@armatis-lc.com


KASJER- SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Gdów 1274,

Zakres obowiązków: Profesjonalna obsługa klienta; obsługa kasy fiskanlej; wykładanie towaru; dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towaru; dbanie o czystość w sklepie; segregowanie opakowań

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN druga zmiana od 13.30

wiÄ™cej szczegółów: zobacz tutaj


Oferta pracy: SPRZEDAWCA W SKLEPIE OGRODNICZYM

Miejsce pracy: Gdów, powiat: wielicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie

Zakres obowiązków: Sprzedaż roślin i ich pielęgnacja.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Data rozpoczęcia: 15.06.2019

Data zakończenia pracy: 20.05.2022

wiÄ™cej szczegółów: zobacz tutaj

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content