Oferty pracy: dodano 26.10.2021

Firma elektryczna z Gdowa, poszukuje osoby do pracy przy instalacjach elektrycznych głównie w domach z bali na terenie Małopolski.

Wymagania: uprawnienia sep, rzetelność, punktualność, bez nałogów, prawo jazdy kat B.

Kontakt : biuro.elpal@gmail.com tel: 728 821 293

ROBOTNIK GOSPODARCZY

Miejsce pracy: Czyżów

Zakres obowiązków: utrzymanie porządku czystości wewnątrz budynku oraz w otoczeniu budynku, pielęgnowanie zieleni na terenie nieruchomości, obsługiwanie i pielęgnacja sprzętu technicznego wykorzystywanego do pracy.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu:40

Data rozpoczęcia: 23.10.2021

Data zakończenia pracy: 09.05.2023

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Więcej szczegółów: zobacz tutaj

Firma Sprzątająca ” Błysk”, która ceni sobie jakość wykonywanej usługi zatrudni zdyscyplinowane panie z okolicy GDOWA,WIELICZKI do sprzątania domów jednorodzinnych, biur i mieszkań oraz innych obiektów znajdujących się na terenie Krakowa Praca na umowę o pracę od pon. do piątku.- gwarantujemy dojazd z Gdowa i szkolenia.CV proszę o wysyłanie na maila lub kontakt tel. 606319121. Wymagane prawo jazdy, uczciwość, dyspozycyjność i mile widziane kwalifikacje w dziedzinie sprzątania. Atrakcyjne wynagrodzenie i zgrany zespół pań sprzątających. Praca od zaraz- PILNE -ZAPRASZAM