Oferty pracy, dodano: 21 maja 2019

Zatrudnię osobę do pracy sezonowej od V do VIII.
Praca w Jagodowym Factory przy plantacji borówki wysokiej oraz maliny, w miejscowości Książnice. Do zadań min. plewienie, zbiory, pomoc w sytuacjach awaryjnych itp.
Wszystkie informacje pod numerem tel. 516-718-357

Przyjmę fryzjerkę do pracy w Gdowie

tel 728125684

Firma INOXAL działająca w branży konstrukcji stalowych  poszukuje kandydatów na stanowiska:

Ślusarz/Spawacz

Miejsce pracy: Podolany k/Gdowa

Podstawowe obowiązki:

  • Wykonywanie prac monterskich i ślusarskich,
  • Prace ślusarskie,
  • Spawanie metodą MIG i TIG,
  • Obróbka po spawaniu,
  • Kontrola gotowych produktów,
  • Dbałość o powierzone stanowisko pracy,

Oczekiwania:

  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dokładność, sumienność w realizacji powierzonych zadań,
  • Zaangażowanie w pracę,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wysoki standard techniczny stanowiska pracy,
  • Samodzielne stanowisko pracy,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,

Osoby zainteresowane prosimy kontakt pod numerem 696 074 976 lub 664 771 370

ewentualnie o przesyłanie CV na adres: biuro@inoxal.pl
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Hurtownia Spożywcza „AGA” z siedzibą w Gdowie w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osoby chętne do pracy na stanowisku:

KIEROWCA

Opis stanowiska:

– wywóz towaru do klientów na terenie małopolski

wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,c
  • aktualne uprawnienia na przewóz rzeczy
  • aktualna karta kierowcy
  • sumienność
  • zdyscyplinowanie
  • punktualność
  • umiejętność pracy w zespole
  • badania sanepidowskie

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę na pełny etat
  • wynagrodzenie zasadnicze plus premia
  • kartę multi sport

tel: 12 251 04 60, REKRUTACJA@AGAGDOW.PL

Aby wziąć udział w procesie rekrutacyjnym CV musi posiadać klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych według wzoru:” Na podstawie przepisu art. 6 ust 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego przez HURTOWNIĘ SPOŻYWCZĄ AGA spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdowie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez HURTOWNIĘ SPOŻYWCZĄ AGA spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdowie, jednak nie dłużej niż rok. Oświadczam także, iż zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w każdym czasie oraz potwierdzam, iż zapoznałem / zapoznałam się z klauzulą informacyjną.

Data/podpis

 „Klauzula informacyjna na temat przetwarzania danych osobowych dostępna jest na stronie: http://www.agagdow.pl/rodo/

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko: Specjalista sprzedaży internetowej

Miejsce pracy: Gdów

Zadania do wykonywania na stanowisku:

  • sprzedaż produktów w sklepie internetowym oraz innych marketplace’ach z zadanej kategorii sklepowej
  • dbanie o aktualność oferty, reagowanie na zmiany na rynku
  • aktywne poszukiwanie produktów do sprzedaży
  • analizowanie popularności i atrakcyjności towarów
  • wypełnianie planów sprzedażowych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i osiąganych wyników
  • Fajną atmosferę pracy w młodym zespole
  • Możliwość uczestniczenia w rozmaitych kursach i szkoleniach zwiększających kompetencje

Wymagania:

  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Obsługa komputera na bardzo dobrym poziomie
  • Znajomość branży e-commerce

MirapolNext.pl to firma działająca prężnie na polskim rynku e-commerce. Stały i intensywny rozwój naszego przedsiębiorstwa sprawia, że poszukujemy świeżej krwi – nowych pracowników, ludzi chętnych do podjęcia wspólnego wysiłku, dzięki któremu wzniesiemy markę Mirapol Next na nowy, wyższy poziom.

tel: 500 095 480, biuro@mirapolnext.pl,

Pracownia stolarska zatrudni stolarzy

pracownia stolarska zatrudni stolarzy z doświadczeniem ,praca w centrum Gdowa (12 km od Wieliczki) ,płaca uzależniona od doświadczenia od 18 zł/godz netto więcej informacji pod numerem telefonu 664-273-979

mojGdow.pl