Oferty pracy, dodano 19.01.2021

Firma Domater Grupa Inwestor zatrudni na stanowisko sprzedawca materiałów budowlanych.

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż asortymentu oferowanego przez firmę,
  • aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach,
  • dbanie o należytą ekspozycję towarów,

Oczekujemy:

  • komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność
  • inicjatywa i zaangażowanie w pracę
  • umiejętność pracy w zespole
  • MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W SPRZEDAŻY MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

Oferujemy:

  • stabilną formę zatrudnienia umowa o pracę – pełen etat
  • motywujące środowisko pracy, sprzyjające rozwojowi zawodowemu i osobistemu,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • szkolenia produktowe.

Kontakt 505 098 332

Kierowca C+E CE Gdów – UE Europa WEEKENDY W DOMU

Poszukiwany kierowca CE na trasy międzynarodowe na terenie UE

Start od połowy lutego (do uzgodnienia)

Oferta:

  • wynagrodzenie roczne 'do ręki’ około 80 tys. zł
  • kierunki: Niemcy, Holandia, Belgia, czasem bliska Francja, Czechy, Słowacja
  • weekendy w domu, zjazdy zawsze na bazę, urlopy w pełnym wymiarze
  • przestrzeganie wszystkich norm czasu pracy
  • tankowanie paliwa i AdBlue na bazie
  • smartfon służbowy: pakiet – rozmowy/sms-y/internet – w kraju i za granicą
  • pokrycie wszelkich kosztów szkoleń okresowych i doszkalania

Wymagania:

  • doświadczenie na zestawie ciągnik siodłowy/naczepa tautlinerminimum 3-5 lat w transporcie  międzynarodowym
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • umiejętność posługiwania się smartfonem (wysyłanie zdjęć na e-mail)
  • wysoka kultura osobista i odpowiedzialność
  • ważna karta kierowcy, prawo jazdy CE z aktualnym kodem 95
  • osoba niepaląca
  • mile widziana podstawowa wiedza z zakresu mechaniki

Zapraszam do pracy w małej, rozwijającej się firmie.

Poszukiwana osoba z województwa małopolskiego – najlepiej do 50 km od Gdowa

Nie okradam z należnych dni urlopu. Możliwe dodatkowe dni wolne w ciągu roku.

Proszę, aby nie pisały osoby, które nie potrafią lub nie chcą wymienić w trasie koła, żarówki.

Zapewniam wsparcie na każdym etapie transportu. Pomagam odbierając zestaw na koniec tyg.

w przypadku braku czasu na karcie oraz w innych podobnych sytuacjach.

Stawiam na osoby znające tę pracę

Proszę o wysyłanie zapytań pisemnych na adres mailowy: rekrutacja.dadson@gmail.com lub sms (tel.508 699 156)

podając:

imię, wiek, miejscowość zamieszkania, doświadczenie za kółkiem, numer telefonu

Preferuję pierwszy kontakt pisemny.

Milej widziane osoby, które wyślą CV z listem motywacyjnym oraz opisem dotychczasowego doświadczenia.

Do wybranych osób oddzwaniam w godzinach 17:00-20:00

Uwaga – jeśli wysyłasz CV umieść na nim następującą formułkę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez UT DADSON Piotr Dadej

w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Jeśli chcesz, aby Twoje CV było wzięte pod uwagę przy następnej rekrutacji dopisz również:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Szerokości

UT DadSon International Transport

Przyjmę do pracy na budowie. Realizujemy kompleksowe budowy domów. Pilnie poszukujemy pomocnika. Osoby z doświadczeniem też mile widziane. Wymagane przede wszystkim chęci do pracy. Wszystkie pytania proszę kierować pod podany numer tel.

602 524 282, 669 611 214

Hitpol Gdów – kasjer/sprzedawca

Wymiar pracy: pełny etat

Typ umowy: umowa o pracę

Gdów, Małopolskie

Zatrudnię osobę do pracy w sklepie spożywczym Hitpol w Gdowie.

Obowiązki:

  • obsługa kasy fiskalnej
  • wykładanie towaru oraz dbanie o jego odpowiednią ekspozycję
  • dbanie o uprzejmą, staranną i sprawną obsługę klienta
  • dbanie o świeżość i jakość naszych produktów

Oczekujemy:

  • sumienności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków
  • znajomości podstawowych zasad obsługi klienta
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Zapewniamy pracę w przyjaznej atmosferze oraz umowę o pracę na pełny etat.

Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 510 090 313.

CV prosimy wysyłać na adres mailowy krol.gdow@hitpol.pl

Zachęcamy do współpracy.