Oferty pracy, dodano: 18.02.2020

Przyjmę do pracy fryzjera męskiego

Przyjmę także osoby na praktyczną naukę zawodu na 2020 oraz staż

STUDIO FRYZUR DOMINIKA GDÓW UL LAPANOWSKA 1157

Jeżeli chcesz dołączyć do DRUŻYNY JODOGYM
skontaktuj się z nami‼️

Poszukujemy przyjaznej, sympatycznej, pracowitej osoby do pracy w RECEPCJI
Bilczyce 260—Gdów
Kontakt- tel.  506 896 450

Firma Domater Grupa Inwestor zatrudni na stanowisko sprzedawca. Mile widziane doświadczenie

Więcej informacji pod nr telefonu 48505098332

PRACOWNIK PRODUKCYJNY – MONTAŻYSTA

  • Miejsce pracy: Obrytka 696A, 32-420 Gdów,
  • Zakres obowiązków: montowanie elementów elektronicznych
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
  • Zmianowość: jedna zmiana
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:40
  • Data rozpoczęcia:01.03.2020
  • Data zakończenia pracy:31.05.2020
  • Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN + premia
  • zmiany: 8-16 lub 9-17
  • Zawód: pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle

więcej szczegółów: zobacz tutaj

Pracodawca: Vitroform sp. z o.o.

www.vitroform.pl

Lokalizacja: Cichawa

Telefon: +48 602 171 368

Branża: Produkcja, Przetwórstwo szkła

Typ stanowiska: Pracownik obróbki szkła

Forma pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Zarobki: Do uzgodnienia

WYMAGANIA:

  • zdolności manualne
  • samodzielność
  • odpowiedzialność
  • łatwe przyswajanie wiedzy
  • dobra organizacja pracy
  • rzetelność, motywacja
  • gotowość pracy w systemie zmianowym, możliwość także w soboty
  • chęć do pracy
  • otwartość na nowe wyzwania
  • umiejętność obsługi komputera

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w pracy na produkcji w firmie z branży przetwórstwa szkła
  • znajomość rysunku technicznego
  • wykształcenie średnie techniczne, minimum zawodowe
  • znajomość obsługi maszyn do obróbki szkła
  • doświadczenie w pracy na maszynach obróbczych (niekoniecznie do obróbki szkła)

OFERTA:

  • praca od zaraz
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość pracy w dużym, prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • miła atmosfera
  • nauka ciekawych procesów produkcyjnych

Zainteresowanych Kandydatów zapraszamy do kontaktu:

email: rekrutacja@vitroform.pl

lub:

Vitroform sp. z o.o.

Cichawa 152, 32-420 Gdów

z dopiskiem „REKRUTACJA”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami

Prosimy załączyć oświadczenie o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Vitroform Sp. z o.o. dla celów obecnej i przyszłych procesów rekrutacji. Oświadczam, iż zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych; RODO) jest spółka Vitroform Sp. z o.o. . z siedzibą w Cichawie 152, 32-420 Gdów. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, prawie do wglądu w ich treści oraz ich poprawiania i usuwania.”

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/mojgdow/public_html/mojgdow.pl/wp-includes/functions.php on line 4552