Oferty pracy, dodano 16 kwietnia 2019

Specjalista ds. zamówień artykułów ogrodowych i ogrodniczych

Zakres obowiązków:
– praca z bazami danych produktowych, rejestrowanie nowych produktów,
– sporządzanie zamówień art. Ogrodowych i ogrodniczych na podstawie analiz,
– negocjowanie cen i warunków dostaw,
– utrzymywanie kontaktów handlowych z zagranicznymi dostawcami ,
– kontrola stanu realizacji zamówień,
– nadzorowanie kontroli jakości zamawianego towaru,
– kontakty z innymi działami wewnątrz firmy w celu zapewnienia prawidłowego przepływu informacji,
– przygotowywanie raportów, statystyk oraz prezentacji.

Wymagania:
– wykształcenie wyższe,
– znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
– doświadczenie w branży ogrodowej, ogrodniczej,
– znajomość i wiedza na temat asortymentu ogrodowego i ogrodniczego (meble ogrodowe, systemy nawadniania, narzędzia i maszyny ogrodowe itp.),
– duża kreatywność,
– bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – Excel, Word,
– umiejętności negocjacyjno-handlowe,
– umiejętność pracy pod presją czasu,
– dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych (możliwe wyjazdy zagraniczne),
– umiejętności analitycznego myślenia, łączenia danych z różnych źródeł,
– otwartość na nowe doświadczenia i naukę,
– prawo jazdy kategorii B.

więcej szczegółów: https://chomik.pl/specjalista-kupiec-ds-zamowien-artykulow-ogrodowych-i-ogrodniczych/

Robotnik gospodarczy

Miejsce pracy: Gdów

Opis zadań: prace fizyczne wykonywane na terenie gminy.

Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Data rozpoczęcia: 06.05.2019

Data zakończenia pracy: 30.09.2019

Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN

System wynagradzania: czasowy ze stawką miesięczną

Zawód: robotnik gospodarczy

więcej szczegółów: http://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?f499ba84b98723c71403911ae0c621a3

Staż z urzędu pracy: technik prac biurowych

Opis zadań: zapoznanie się z organizacją pracy i obiegiem dokumentów, prace archiwizacyjne, pomoc na dzienniku podawczym, przygotowanie korespondencji do wysyłki.

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Data rozpoczęcia: 01.05.2019

Liczba miesięcy: 5

Stypendium brutto: 1 017,4 PLN

więcej szczegółów: http://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?99be16f1765e44e427eb7f3b386cbd9c

mojGdow.pl