Oferty pracy, dodano: 15.10.2019

PRACUJ z nami na Stacji Paliw PKN Orlen S.A.

Poszukiwany/Poszukiwana: PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA/KASJER  STACJA paliw Orlen Gdów-rynek

Jeśli chcesz pracować i rozwijać się w młodym zespole to ZAPRASZAMY DO NAS!

Więcej informacji pod numerem telefonu: 608 075 838

Firma KOLOFIX Tomasz Jamka, Paweł Jamka w związku z rozszerzeniem działalności typowo budowlanej w Zręczycach k/ Gdowa poszukuje pracowników budowlanych przy szalowaniu, murowaniu ,zbrojeniu oraz jako pracownik ogólnobudowlany.

Cieśla szalunkowy

Zbrojarz

Murarz

Pracownik ogólnobudowlany

Oferujemy:

– ciekawą i pełną wyzwań pracę w zespole profesjonalistów, pozwalającą na pogłębianie wiedzy i doskonalenie umiejętności zawodowych

– stabilną pracę z bogatym zapleczem socjalnym

 – atrakcyjne wynagrodzenie

– możliwości dalszego rozwoju zawodowego

-darmowa kawa, herbata, woda,

-gwarantujemy darmowy dojazd z Gdów, Wieliczka, Dobczyce,

-po okresie próbnym zapewniamy odzież.

Wynagrodzenie uzależniamy od umiejętności.

Wymagania:

-Doświadczenie w murowaniu/zbrojeniu/szalowaniu

-dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy

-sumienność, pracowitość, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zdań, skrupulatność.

Zainteresowanych uprzejmie prosimy o kontakt pod wskazany numer telefonu 502664967

Oferta pracy: NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Wydrukuj  Eksportuj Wyślij na e-mail Dodaj do wybranych Ostatnio oglądane

WARUNKI PRACY I PŁACY

Miejsce pracy: Zręczyce 222

Zakres obowiązków: Praca w oddziale przedszkolnym.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu:40

Liczba godzin pracy w miesiącu: nie dotyczy

Data rozpoczęcia:21.10.2019

Wynagrodzenie brutto: od 2 782 PLN wymiar czasu pracy 25/25

wysokość wynagrodzenia uzależniona od stopnia awansu zawodowego

więcej szczegółów: zobacz tutaj

KROJCZY

Miejsce pracy: Łapanowska 258, Gdów

Zakres obowiązków: Obsługa noża krojniczego, czytanie form i tworzenie układu.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Data rozpoczęcia:24.10.2019

Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN 7-15

więcej szczegółów: zobacz tutaj