Oferty pracy, dodano 15.01.2019

Specjalista ds. posprzedażowej obsługi klienta w sklepie internetowym

Co oferujemy ?

  • Umowę o pracę;
  •  Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
  • Fajną atmosferę pracy w młodym zespole;
  • Możliwość uczestniczenia w rozmaitych kursach i szkoleniach zwiększających kompetencje;
  • Realny wpływ na rozwój naszej firmy.
  • Kawę, herbatę, cukier, kuchenkę, lodówkę, krzesło, biurko i komputer 🙂

Podstawowe (ale bardzo istotne) wymagania:

  • Komunikatywność
  • Obsługa komputera na przyzwoitym poziomie
  • Pracowitość, wszystkie leniwce są skreślane najpóźniej po okresie próbnym!

Twoje przyszłe obowiązki to:

  • Procesowanie zgłoszeń posprzedażowych klientów
  • Rozpatrywanie reklamacji wg przyjętych standardów i obecnie panującego prawa
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy w kontaktach z klientami
  • Dbanie o dobrą atmosferę, także poprzez uczestnictwo w życiu towarzyskim firmy!

Gorąco zachęcamy do składania CV.

500 095 480, biuro@mirapolnext.pl

Grafik komputerowy

Główne zadania na stanowisku Grafik komputerowy:

  • wykonywanie zdjęć produktów,
  • obróbka grafik,
  • przygotowywanie gazetek promocyjnych i katalogów,
  • opracowywanie materiałów reklamowych oraz przygotowywanie akcji promocyjnych,
  • wprowadzanie zmian na stronie internetowej.

Oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego, mile widziane wyższe,
  • znajomości i doświadczenia w obsłudze programów do obróbki grafiki (Corel, Photoshop, Adobe Illustrator) i pakietu MS Office,
  • umiejętności prezentacyjnych, łatwości nawiązywania kontaktów,
  • twórczego i kreatywnego podejścia do swojej pracy.

Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz znajomość serwisu Google Ads.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w dużej i stabilnej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w zespole pełnym zapału i pasji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki i bonusy,
  • wygodne miejsce oraz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,
  • doskonałe warunki socjalne, świeżą kawę i przyjazną atmosferę,
  •  kartę MultiSport.

Podania i CVna stanowiskoGrafik komputerowy prosimy wysyłać e-mailem na adres kadry@chomik.pl. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 501 539 494.

CHOMIK M. Świeży sp.j.
ul. Cegielniana 875, 32-420 Gdów
www.chomik.pl

W dokumentach prosimy umieścić klauzulę:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Oferuję Pracę stała /dorywczą głównie dla kobiet w branży kosmetycznej. Kilka godzin tygodniowo, bez wkładu własnego. Zapewniam materiały i szkolenia na start. Zarobki na początek 50-150zl do nawet 2000 zł zależne oczywiście od zaangażowania. Jeśli jesteś

  • mamą którą nie może wrócić na etat lub po prostu nie jestes z niego zadowolona
  • studentką którą chcę dorobić w przyjaznej atmosferze to właśnie Ciebie szukam

gogisia1988@interia.eu