Oferty pracy, dodano: 14.05.2019

Dobrze prosperująca restauracja poszukuje osób do pracy na stanowisku Kucharz. Restauracja zlokalizowana jest w Gdowie. Cenimy sobie doświadczenie, zaangażowanie i odpowiednie podejście do pracy.

Oferujemy :

Stabilne warunki zatrudnienia

Możliwość realizacji własnych pomysłów

Miłą atmosferę w pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 694 429 094

więcej: zobacz tutaj

Firma elektryczna zatrudni pracownika na pełny etat.

Mile widziane osoby z doświadczeniem, najlepiej z okolic Łapanów, Gdów.

Zainteresowanych proszę o kontakt 503 558 629.

PRACA OD ZARAZ Monter stolarki aluminiowej. Montaż okien i konstrukcji aluminiowych ,elewacji wentylowanych. Brak doświadczenia nie jest przeszkodą. Stawka 18zł/godz.(na rękę). Umowa o pracę. Więcej info. pod nr tel. 518-680-867

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY

Miejsce pracy: Gdów

Zakres obowiązków: prace remontowo-budowlane, wykonywanie elewacji, malowanie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Data rozpoczęcia: 15.05.2019

Data zakończenia pracy: 14.02.2020

Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN

więcej szczegółów:zobacz tutaj

OSOBA DO SPRZĄTANIA I MYCIA SAMOCHODÓW

Miejsce pracy: Łapanowska 497, 32-420 Gdów,

Zakres obowiązków: Sprzątanie oraz mycie samochodów po naprawie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

więcej szczegółów: zobacz tutaj

mojGdow.pl