Oferty pracy, dodano: 13.08.2019

Oferuję Pracę dla młodej Osoby w Gospodarstwie Ogrodniczym przy ścinaniu i pielęgnacji róż. Proszę dzwonić tel 502 472 218 Mariusz

(nie odpowiadam smsy )

PRACA: Przedstawiciel handlowy

Zakres obowiązków:
– budowanie długotrwałych relacji z klientami i pozyskiwanie nowych klientów,
– identyfikacja potrzeb klientów oraz reagowanie na ich indywidualne potrzeby,
– realizacja celów sprzedaży,
– pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotyczącej trendów rynkowych,
– przygotowywanie raportów i analiz,
– ciągły rozwój swoich kompetencji sprzedażowych.

Wymagania:
– doświadczenie handlowe w kontakcie bezpośrednim z klientem min. 3 lata
– duża motywacja i konsekwencja w dążeniu do celu,
– komunikatywność i wysoki poziom umiejętności przedsiębiorczych i społecznych,
– wykształcenie min. średnie,
– prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
– możliwość rozwoju, szkoleń i wzbogacania doświadczenia zawodowego,
– pracę w młodym, energicznym zespole,
– niezbędne narzędzia pracy,
– samochód służbowy,
– pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
– kartę MultiSport,
– doskonałe warunki socjalne, świeżą kawę i przyjazną atmosferę

Podania i CV prosimy wysyłać e-mailem na adres kadry@chomik.pl. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 506 334 268.

CHOMIK M. Świeży sp.j.
ul. Cegielniana 875, 32-420 Gdów
www.chomik.pl

W dokumentach prosimy umieścić klauzulę:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami

Specjalista ds obsługi klienta w sklepie internetowym MirapolNext.pl – manager

Co oferujemy ?
– Umowę o pracę;
– Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
– Fajną atmosferę pracy w młodym zespole;
– Możliwość uczestniczenia w rozmaitych kursach i szkoleniach zwiększających kompetencje;
– Realny wpływ na rozwój naszej firmy.
– Kawę, krzesło, biurko i komputer 🙂

Zakres działania:
• Obsługa telefoniczna oraz mailowa klientów sklepu internetowego
• Obsługa klientów stacjonarnych przy sklepie internetowym
• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy, poprzez sprawna obsługę klientów

Tworzenie opisów produktowych

Podstawowe wymagania:
• Znajomość obsługi komputera w stopniu bardzo dobrym
• Doskonała organizacja pracy
• Komunikatywność
• Podstawowa wiedza techniczna
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

• Mile widziana umiejętność kierowania zespołem

tel: 500 095 480,  biuro@mirapolnext.pl

PRACA: Młodszy specjalista/analityk ds. jakości danych

Na potrzeby utworzenia nowego procesu związanego z zarządzaniem danych towarowych poszukujemy proaktywnego i dokładnego specjalisty, który będzie zarządzał bazą informacji o towarach, z której na co dzień korzystają systemy informatyczne obsługujące klientów i inne wewnętrzne procesy firmowe. Od jego pracy będzie w znacznej mierze zależało zapewnienie odpowiednich informacji, potrzebnych do utworzenia katalogów oraz akcji marketingowych na czas. Drugą odpowiedzialnością będzie przyjmowanie towarów na magazyn zgodnie z dostarczonymi informacjami. Dodatkowymi zadaniami specjalisty będą regularne raporty i analizy potrzebne do bieżącej działalności firmy.

Zadania na stanowisku pracy:

– zarządzanie danymi produktów na podstawie wypracowanych standardów, ich tworzenie, zmiana, aktualizacja, weryfikacja oraz kategoryzowanie;
– przyjmowane towarów na magazyn zgodnie z dostarczonymi dokumentami i informacjami;
– współpraca z działem zakupów i marketingu oraz koordynacja prac związanych z dostarczaniem informacji o towarach;
– bieżące monitorowanie zgłaszanych problemów z danymi;
– generowanie raportów i zestawień;
– analiza danych na potrzeby bieżącej działalności.

Wymagania:

– dokładność i skrupulatność;
– umiejętność sprawnego zarządzania własnym czasem oraz współpracy z ludźmi;
– umiejętność pracy z dużymi zbiorami danych;
– zaawansowana umiejętność pracy z arkuszem kalkulacyjnym MS Excel;
– podstawowa obsługa pozostałej części pakietu MS Office;
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
– zdolności analityczne, samodzielność, rzetelność, proaktywność.

Mile widziane:

– doświadczenie we współpracy z programem Tableau

Oferujemy:

– pracę w młodym, dynamicznym zespole;
– umowę o pracę;
– wynagrodzenie zasadnicze + premie;
– możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
– kartę MultiSport;
– doskonałe warunki socjalne, świeżą kawę i przyjazną atmosferę.

Podania i CV na stanowisko Młodszy specjalista/analityk ds. jakości danych prosimy wysyłać e-mailem na adres kadry@chomik.pl. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 506 334 268.

CHOMIK M. Świeży sp.j.
ul. Cegielniana 875
32-420 Gdów

W celu umożliwienia rekrutacji, w CV prosimy zawrzeć klauzulę następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

mojGdow.pl