Oferty pracy, dodano: 12.03.2019

Studio Fryzur Dominika poszukuje manicurzystki do wspołpracy,  w pełni wyposażone miejsce pracy

tel: 666 092 139

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Gdów,

 Zakres obowiązków: wykonywanie czynności organizacyjnych firmy o charakterze biurowym

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Data rozpoczęcia: 15.03.2019

Data zakończenia pracy: 14.12.2019

Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN

System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną

Więcej szczegółów:zobacz tutaj

Staż z urzędu pracy: OPIEKUNKA DZIECIĘCA

Miejsce pracy: Niegowić,

Opis zadań: pełnienie funkcji opiekuńczych i obsługowych w stosunku do dzieci, współorganizowanie zabaw, zajęć w sali, w ogrodzie, na wycieczkach, pomoc w przygotowaniu pomocy dydaktycznych do zajęć, pomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowych, utrzymywanie w czystości sali, zabawek, łazienki, zachowanie tajemnicy służbowej

Data rozpoczęcia: 15.04.2019

Liczba miesięcy: 6

Stypendium brutto: 1 017,4 PLN

więcej szczegółów: zobacz tutaj

PRACOWNIK I STOPNIA WYKONUJĄCY ZADANIA W RAMACH ROBÓT PUBLICZNYCH – ROBOTNIK GOSPODARCZY

Miejsce pracy: Gdów, Zakres obowiązków: prace porządkowo-gospodarcze, prace pomocnicze

Data zakończenia pracy: 31.08.2019

Wynagrodzenie brutto: od 2 300 PLN

Więcej szczegółów: zobacz tutaj

Hurtownia Spożywcza „AGA” z siedzibą w Gdowie w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osoby chętne do pracy na stanowisku:

Kierowca

Opis stanowiska:

– wywóz towaru do klientów na terenie małopolski

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,c
  • aktualne uprawnienia na przewóz rzeczy
  • aktualna karta kierowcy
  • sumienność
  • zdyscyplinowanie
  • punktualność
  • umiejętność pracy w zespole
  • badania sanepidowskie

Oferujemy:

  • umowe o prace

Atrakcyjne warunki płacowe

Profity dla pracowników

tel: 012 251 04 60

biuro@agagdow.pl

tel. 608533639

mojGdow.pl