Oferty pracy, dodano: 10.12.2019

Centrum Kredytowe AS Kredyty z siedzibą w Gdowie, zajmujące się obsługą Klientów indywidualnych oraz firmowych w zakresie pozyskiwania finansowania na rynku kredytowym, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do placówki Doradcę ds. Klientów Indywidualnych oraz Firmowych.

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie, obsługa klientów indywidualnych oraz firmowych
  • praca w oddziale Firmy
  • wspieranie klientów w wyborze najlepszych produktów i usług – produkty kredytowe oraz depozytowe
  • kompleksowe udzielanie informacji klientom zgodnie z wewnętrznymi standardami jakości
  • realizowanie indywidualnych i zespołowych celów sprzedażowych

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • minimum 2-letniego doświadczenia w sprzedaży,
  • wymagamy doświadczenie w bankowości
  • umiejętność prowadzenia efektywnej rozmowy telefonicznej
  • pro aktywność, samodzielność oraz konsekwencja w działaniu
  • wysokiego poziomu motywacji i bardzo dobrej organizacji czasu pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • najlepszy system prowizyjny dostępny na rynku
  • możliwość osiągania prowizji miesięcznych powyżej 5 tys brutto już od pierwszych miesięcy pracy
  • kameralne oraz spokojne miejsce pracy w przyjaznej atmosferze
  • narzędzia pracy umożliwiające realizację wyznaczonych zadań
  • profesjonalne szkolenie wprowadzające oraz rozwijające kompetencje

Kogo szukamy?

  • osób absolutnie zdeterminowanych na osiąganie jak najlepszych wyników
  • osób, które chcą odetchnąć od korporacji
  • osób, które czerpią satysfakcję ze sprzedaży i osiągania celów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: akapera.centrumkredytowe@gmail.com, lub dostarczenie osobiście pod adres firmy.

Administrator danych: Centrum Kredytowe AS Kredyty. z siedzibą w Gdowie przy ul. Bocheńskiej 158, 32-420 Gdów (dane rejestrowe: Nr Regon 356391507, Nr NIP: 683-131-02-26).

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych i ich sprostowania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia dostarczonych przez Pana/Panią danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/Pana danych osobowych.

W celu realizacji powyższych uprawnień, należy skontaktować się z IODO pod adresem: rpelc.centrumkredytowe@gmail.com

Aplikując, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firmę Centrum Kredytowe AS Kredyty moich danych osobowych zawartych w niniejszym kwestionariuszu aplikacyjnym tylko na potrzeby rekrutacji.

Pracodawca: Vitroform sp. z o.o.

www.vitroform.pl

Lokalizacja: Cichawa

Telefon: +48 607 628 992

Branża: Produkcja, Przetwórstwo szkła

Typ stanowiska: Pracownik obróbki szkła

Forma pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Zarobki: Do uzgodnienia

WYMAGANIA:

  • zdolności manualne
  • samodzielność
  • odpowiedzialność
  • łatwe przyswajanie wiedzy
  • dobra organizacja pracy
  • rzetelność, motywacja
  • gotowość pracy w systemie zmianowym, możliwość także w soboty
  • chęć do pracy
  • otwartość na nowe wyzwania
  • umiejętność obsługi komputera

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w pracy na produkcji w firmie z branży przetwórstwa szkła
  • znajomość rysunku technicznego
  • wykształcenie średnie techniczne, minimum zawodowe
  • znajomość obsługi maszyn do obróbki szkła
  • doświadczenie w pracy na maszynach obróbczych (niekoniecznie do obróbki szkła)

OFERTA:

  • praca od zaraz
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość pracy w dużym, prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • miła atmosfera
  • nauka ciekawych procesów produkcyjnych

Zainteresowanych Kandydatów zapraszamy do kontaktu:

email: rekrutacja@vitroform.pl

lub:

Vitroform sp. z o.o.

Cichawa 152, 32-420 Gdów

z dopiskiem „REKRUTACJA”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami

Prosimy załączyć oświadczenie o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Vitroform Sp. z o.o. dla celów obecnej i przyszłych procesów rekrutacji. Oświadczam, iż zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych; RODO) jest spółka Vitroform Sp. z o.o. . z siedzibą w Cichawie 152, 32-420 Gdów. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, prawie do wglądu w ich treści oraz ich poprawiania i usuwania.”