Oferty pracy, dodano: 10.09.2019

INSTBUD jest dużą firmą działającą w dziedzinie budownictwa i renowacji budowlanych. W związku z uruchomieniem nowego zakładu produkcyjnego w Gdowie k/Wieliczki poszukuje kandydatów na poniższe stanowiska:

Laborant:

Zakres obowiązków:

• Przeprowadzanie oceny jakościowej wyrobu gotowego, półproduktów oraz materiałów do produkcji

• Wykonywanie analiz laboratoryjnych chemicznych oraz fizykochemicznych niezbędnych do oceny produktów i materiałów oraz przygotowanie próbek do dalszych analiz

• Kontrola czy produkcja i/lub proces przebiega zgodnie z wyznaczonymi standardami/ instrukcjami

• Kalibracja urządzeń służących do kontroli jakości produktów i materiałów

• Przygotowywanie, analiza i archiwizacja dokumentacji jakościowej dla wykonanych analiz jakościowych

• Realizacja zadań i projektów związanych z transferem oraz walidacją metod analitycznych i fizykochemicznych

Wymagania:

• Wykształcenie średnie chemiczne lub pokrewne

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale jakości i/lub laboratoriach analitycznych

• Dobra znajomość obsługi komputera oraz oprogramowania MS Office (Excel, Word, itp.)

• Umiejętność pracy wedle ściśle określonych standardów, doświadczenie w pracy z instrukcjami, praca z formularzami, wzorcami, normami

• Umiejętność pracy w zespole

• Zdolność do pracy pod presją czasu

• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Dodatkowym atutem będzie:

• Doświadczenie w pracy w akredytowanym laboratorium chemicznym lub budowlanym z wykorzystaniem metod reometrycznych, wytrzymałościowych itp.

• Znajomość wymagań obowiązujących w akredytowanym laboratorium wg normy ISO 17025

• Doświadczenie w pracy z żywicami poliestrowymi, epoksydowymi, winyloestrowymi

• Umiejętność zarządzania projektami

• Znajomość metod walidacji, szacowania niepewności pomiaru.

Oferujemy:

• Ciekawą i pełną wyzwań pracę w zespole profesjonalistów, pozwalającą na pogłębianie wiedzy i doskonalenie umiejętności zawodowych

• Stabilną pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z bogatym zapleczem socjalnym

• Możliwości stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez bogaty program szkoleń wewnętrznych

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Możliwości dalszego rozwoju zawodowego

Prosimy o nadsyłanie aplikacji do 4 października 2019. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

CV oraz list motywacyjny prosimy wysyłać na adres : rekrutacja@in-liner.pl lub

F.H.U INSTBUD Spółka Jawna

Gdów 1465, 32-420 Gdów

+48573901660

Firma Vitroform specjalizuje się w obróbce szkła oraz produkcji szkła giętego płaskiego i giętego. Obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik Produkcyjny

Miejsce pracy: Kraków (okolice), Gdów (pow. wielicki)

Branża: Produkcja, Przetwórstwo szkła

Stanowisko: Pracownik Obróbki Szkła

Forma pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Zarobki: do uzgodnienia

WYMAGANIA:

  • zdolności manualne
  • samodzielność
  • odpowiedzialność
  • łatwe przyswajanie wiedzy
  • dobra organizacja pracy
  • rzetelność, motywacja
  • gotowość pracy w systemie zmianowym, możliwość także w soboty
  • chęć do pracy
  • otwartość na nowe wyzwania
  • umiejętność obsługi komputera

OFERUJEMY:

  • praca od zaraz
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość pracy w dużym, prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • miła atmosfera
  • nauka ciekawych procesów produkcyjnych

Vitroform sp. z o.o.

Cichawa 152, 32-420 Gdów

z dopiskiem „REKRUTACJA”

lub drogą mailową: rekrutacja@vitroform.pl

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami

Mechanik – Automatyk

Miejsce pracy: Gdów (pow. wielicki)

Stanowisko: Pracownik Działu Utrzymania Ruchu

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne – automatyka, mechanika

OFERUJEMY:

Zakres obowiązków: praca mechanika samochodowego

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN + do ustalenia

Zawód: mechanik samochodów osobowych

2ięcej szczegółów: zobacz tutaj

mojGdow.pl