Oferty pracy dla laboranta o pomocy laboranta

Zatrudnimy osoby na stanowiska: Laborant, pomoc Laboranta

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie oceny jakościowej wyrobu gotowego, półproduktów oraz materiałów do produkcji
  • Wykonywanie analiz laboratoryjnych chemicznych oraz fizykochemicznych niezbędnych do oceny produktów i materiałów oraz przygotowanie próbek do dalszych analiz
  • Kontrola czy produkcja i/lub proces przebiega zgodnie z wyznaczonymi standardami/ instrukcjami
  • Kalibracja urządzeń służących do kontroli jakości produktów i materiałów
  • Przygotowywanie, analiza i archiwizacja dokumentacji jakościowej dla wykonanych analiz jakościowych
  • Realizacja zadań i projektów związanych z transferem oraz walidacją metod analitycznych i fizykochemicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie chemiczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale jakości i/lub laboratoriach analitycznych
  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz oprogramowania MS Office (Excel, Word, itp.)
  • Umiejętność pracy wedle ściśle określonych standardów, doświadczenie w pracy z instrukcjami, praca z formularzami, wzorcami, normami
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność do pracy pod presją czasu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy w akredytowanym laboratorium chemicznym lub budowlanym z wykorzystaniem metod reometrycznych, wytrzymałościowych itp.
  • Znajomość wymagań obowiązujących w akredytowanym laboratorium wg normy ISO 17025
  • Doświadczenie w pracy z żywicami poliestrowymi, epoksydowymi, winyloestrowymi
  • Umiejętność zarządzania projektami
  • Znajomość metod walidacji, szacowania niepewności pomiaru.

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w zespole profesjonalistów, pozwalającą na pogłębianie wiedzy i doskonalenie umiejętności zawodowych
  • Stabilną pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z bogatym zapleczem socjalnym
  • Możliwości stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez bogaty program szkoleń wewnętrznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwości dalszego rozwoju zawodowego

F.H.U. INSTBUD Stanisław Boguta Spółka Jawna
32-420 Gdów, Nieznanowice 50, NIP 683-205-01-29
tel.: (12) 251-08-70, fax.: (12) 251-08-72, 883 996 997