Oferty pracy, data dodania: 14.11.2017

Fundacja Osób Niepełnosprawnych w Podolanach zatrudni fizjoterapeutę do pracy z dziećmi.  Wymagane wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie w pracy z dziećmi.

Mile widziane ukończone szkolenia: NDT-Bobath, metoda Vojty, PNF i inne.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

Fundacja Osób Niepełnosprawnych

Podolany 74

32-420 Gdów

Tel: 12 251 04 51, 515 273 925

Lub przesłanie CV na adres: fon.podolany@poczta.fm

Szkoła językowa poszukuje nauczycieli języka angielskiego.

Szczegóły na plakacie:

Praca w sklepie, cały etat, pełne świadczenia.

Miejsce pracy KLĘCZANA
Więcej informacji 660 743 522

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO W SZKOLE PODSTAWOWEJ

Miejsce pracy: Myślenicka 2, 32-420 Gdów,

Zakres obowiązków: nauczanie języka angielskiego

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 18

Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN zgodnie z kartą nauczyciela

więcej informacji:  zobacz tutaj

Magazynier

Miejsce pracy: Gdów, powiat: wielicki,

Zakres obowiązków: układanie towaru, przyjmowanie towaru, wydawanie dokumentów, ogólne prace na magazynie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Data rozpoczęcia: 01.12.2017

Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN

więcej informacji: zobacz tutaj

Kosmetyczka

Miejsce pracy: 32-420 Gdów 1239,

Zakres obowiązków: manicure, pedicure, obsługa laserów, pielęgnacja twarzy

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Zmianowość: dwie zmiany

Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN stawka krajowa + prowizje od zabiegów

praca w godz. 9-14 oraz 14-19

mojGdow.pl