Laboratorium analityczne w Gdowie w nowym miejscu

artykuł sponsorowany

Od połowy stycznia mamy w Gdowie nowe laboratorium analityczne. Mieści się ono w budynku przy ul. Młyńskiej 1395 (około 100m przed Ośrodkiem Zdrowia, w miejscu gdzie kiedyś działała Klinika Pięknego Ciała). Jak ono funkcjonuje? 

Najważniejsza dla pacjentów informacja jest taka, że pracownia wykonuje BEZPŁATNIE badania na podstawie skierowań wystawionych przez lekarzy z Gdowa (z praktyk lekarskich lek. Krzysztofa Ptaka, lek. Olafa Dubiela oraz z Centrum Medycyny Rodzinnej Jarosława Kubickiego).

Ponadto, na życzenie pacjenta badania wykonywane są także odpłatnie. Wówczas płatność możliwa jest gotówką lub kartą!

Pierwszy plus nowej siedziby to dogodna lokalizacja – blisko Ośrodka Zdrowia, na parterze budynku, z dużym parkingiem znajdującym się po drugiej stronie ulicy. Po wejściu do obiektu pacjenci mają do dyspozycji przestronną poczekalnię, a dalej nowocześnie urządzone gabinety z wysokiej klasy aparaturą.

Kolejna zaleta to wcześniejsze godziny otwarcia – materiał do badań pobierany jest już od 6:30 (do godz. 11:00), a wyniki można odbierać w godz. 6:30 – 15:30. Co ważne, niebawem każdy pacjent będzie mógł sprawdzić wyniki badań przez internet czyli bez wychodzenia z domu.

Ponadto, jak przyznają sami pacjenci, niewątpliwym atutem pracowni jest też miła i fachowa obsługa. Niektórzy nawet żartują, że ukłucia wykonywane przez panią Małgorzatę Bednarską w ogóle nie bolą?

Dane kontaktowe:

LABORATORIUM ANALITYCZNE

MAŁGORZATA BEDNARSKA

Gdów 1395, 32-420 Gdów

tel. 739 199 726

email: laboratorium@analityczne.com

Strona internetowa z ofertą badań: www.laboratorium.analityczne.com – opis badania i cena wyświetla się po najechaniu myszką na nazwę. Ponadto, można znaleźć też informację na temat przygotowania się do wybranych badań.

źródło: Laboratorium Analityczne Małgorzata Bednarska

 

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/mojgdow/public_html/mojgdow.pl/wp-includes/functions.php on line 4552