Kolejne sukcesy zawodników UKS Gryf Gdów

W rozgrywanym w Krakowie na hali Bronowianki turnieju tenisa stołowego pod tytułem „Z Rakietką ku Niepodległości” młodzi zawodnicy  UKS Gryf Gdów 3 razy stanęli na podium. Mateusz Pajorski wygrał kategorię 2009 i młodsi. II miejsce zajął dwa lata młodszy Jakub Turecki, natomiast w kategorii 13-16 lat III miejsce padło łupem Tomasza Pawelca.

Już za dwa tygodnie, 4 grudnia, kolejny turniej „Z Rakietką ku Niepodległości” odbędzie się w Gdowie!

Także udany weekend mieli starsi zawodnicy gdowskiego klubu. W rozegranym w niedzielę w Mędrzechowie Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Juniorek i Juniorów drugie miejsce zajęła 13-letnia Milena Gaj – warto podkreślić, że kategoria juniorów kończy się na roczniku 2003, co tym bardziej podkreśla skalę wyniku naszej zawodniczki. Jej rówieśniczka Iza Perz również spisała się świetnie, zajmując 4. miejsce wśród juniorek. Na tej samej lokacie uplasował się wśród mężczyzn Kacper Turecki. Bardzo dzielną postawę zaprezentowali również Emilia Bajer, oraz bracia Szymon i Dominik Karwasińscy.