Już jutro rozpoczyna się Święto Ziemi Gdowskiej

Już w ten weekend na gdowskich Błoniach na Zarabiu odbędzie się dwudniowe Święto Ziemi Gdowksiej.

Na scenie zagrają: Bat on Roads, Expert, Infinite Axis, B.L.U.E, Mister R, Ostatni w Raju. Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie zespół Weekend, a w niedzielę zagra dla nas zespół Łzy. Na dzieci o 15.00 4 sierpnia czekać będą Tulinki, a po występie organizatorzy zapraszają najmłodszych do Wioski Indiańskiej.

Dla amatorów sportu w sobotę czeka bokserskie show z udziałem Mariusza Wacha, a w niedzielę turniej siatkówki plażowej. W niedzielę po uroczystości rozdania medali okolicznościowych zatańczymy wspólnie Belgijkę.

Ponadto: Dance Party z DJ Brewka, wesołe miasteczko, stoiska gastronomiczne, warsztaty plastyczne oraz wystepy Reprezentacyjnej Orkiestry Dętej Gminy Gdów i uczennic Szkoły Podstawowej w Winiarach- laureatek konkursów muzycznych-Uli Zając i Małgosi Grochal. Nie zabraknie tancerzy z GG Dance Crew Jodo Gym oraz Omnia Dance, a także zobaczymy ZTiŚ Małe Zręczyce.

Niewątpliwie duże emocje będą towarzyszyć uczestnikom Turnieju Siatkarskiego, oraz Belgijki, którzy będą mieć szansę zdobyć bilety na mecz Reprezentacji Polski w piłce nożnej na Stadionie Narodowym.

Tradyjcyjnie juz, podczas Święta Ziemi Gdowskiej, zostanie przeprowadzona akcja charytatywna. Wolontariusze z Centrum Wolontariatu w Podolanach będą zbierać fundusze na leczenie i rehabilitację Piotra Biernata z Bilczyc. W sobotę w czasie bokserskiego show odbędzie się licytacja rękawic z podpisem Mariusza Wacha.

Imprezę zakończy pokaz sztucznych ogni.

szczegóły na plakatach:

Autor: admin

Udostępnij post na: