Ferie z Centrum Kultury w Gdowie

W ferie zimowe dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji jakie oferowało im Centrum Kultury w Gdowie. W pierwszym tygodniu dzieci uczestniczyły: w zajęciach sportowych, warsztatach kulinarnych oraz miały okazję zobaczyć projekcje filmowe na wielkim ekranie w Gminnej Hali Sportowej. Tydzień uświetniła wycieczka do parku rozrywki w Krakowie – GOkidz. Tam na uczestników czekała godzina odlotowej zabawy, a następnie warsztaty, podczas których własnoręcznie malowali eko-torby.

W drugim tygodniu ferii w Centrum Kultury w Gdowie w poniedziałek odbyły się warsztaty złocenia przeprowadzone przez artystki z Grupy „Gdów-Art”. Natomiast we wtorek dzieci udały się na wycieczkę do Żywego Muzeum Obwarzanka, gdzie poznały historię tego tradycyjnego krakowskiego wypieku. Najatrakcyjniejszą częścią wycieczki było tworzenie i wypiekanie własnego obwarzanka.

Dzisiaj odbyła się wycieczka do Muzeum im. Stanisława Fischera w Bochni dla uczestników konkursu na Najpiękniejszą Szopkę Bożenarodzeniową. Na początku dzieci miały okazję zwiedzić muzeum w towarzystwie przewodnika, a później wziąć udział w warsztatach plastycznych.

Jednak przed najmłodszymi jeszcze wiele atrakcji. W najbliższych dniach w Centrum Kultury odbędą się warsztaty haftu cekinowego, zumba, warsztaty plastyczne oraz gry i zabawy. Ferie zakończy Rodzinny Bal Karnawałowy, który odbędzie się w sobotę 8 lutego w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/mojgdow/public_html/mojgdow.pl/wp-includes/functions.php on line 4552