Czas podsumowań i planów na nowy rok

Tradycyjnie w pierwszych miesiącach roku członkowie różnych organizacji spotykają się na walnych zebraniach sprawozdawczych. Pierwsze takie spotkania już się odbyły, m.in w OSP w Winiarach, w Pierzchowie i Bilczycach. Także wędkarze z Koła Raba podsumowali rok 2019 i zaplanowali kolejne działania na 2020. 

W zebraniach sprawozdawczych OSP biorą udział członkowie młodzieży drużyn pożarniczych oraz druhowie strażacy. Często obecni są także przedstawiciele władz samorządowych, zaproszeni goście z Związku OSP RP lub Komendy Powiatowej PSP w Wieliczce. Podczas zebrań omawiane są m.in sprawy finansowe jednostki, szkoleń, zakupów sprzętu i wyposażenia. Coroczne spotkania to także okazja do podziękowania wszystkim członkom za zaangażowanie i podejmowane działania, ale także czas kiedy do organizacji dołączają nowe osoby, tak jak to miało miejsce w tym roku np. w  Winiarach.

W najbliższych dniach zaplanowane są już kolejne zebrania, m.in w Cichawie, Wiatowicach, Zagórzanach i Fałkowicach.

zdj. FB OSP Pierzchów, KSRG OSP Winiary, FB Koło Raba

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/mojgdow/public_html/mojgdow.pl/wp-includes/functions.php on line 4552