Centrum Kultury zaprasza…

W Centrum Kultury w Gdowie wystartowały zajęcia w nowym roku kulturalnym. W ofercie znalazło się sporo nowości. Na część zajęć (m.in na zajecia ruchowe z piłką (6+), język angielski dla dzieci (8+), język angielski dla dorosłych, zajęcia w modelarni) są jeszcze wolne miejsca. Informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 512 186 807.

Jedną z nowości jest łucznictwo. Zajęcia odbywać się będą w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie w dwóch grupach, w poniedziałki o godzinie 16.00 i w czwartki o godzinie 15.00. Każde zajęcia trwać będą półtororej godziny, a prowadzić je będzie Pan Krzysztof Włosik, który wśród swoich sukcesów może wymienić 10 miejsce na Igrzyskach Olimpijskich w Moskwie. 

7 października ruszają zajęcia z zumby dla dzieci (sala lustrzana w Centrum Kulutury). Lekcja pokazowała odbyła się w czasie Dnia Otwartego Centrum Kultury. Po tych zjaęciach, instruktor Pan Paweł Błaszkiewicz zaprasza na zajęcia pokazowe Zumby dla Dorosłych. Początek o godzinie 19.00 w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie. Wstęp bezpłtany.

 

Autor: admin

Udostępnij post na: