Bądź aktywny, spędzaj czas na świeżym powietrzu

Zachęcamy do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Możliwości jest wiele, zaczynając od pracy w swoim ogródku, przez wycieczki rowerowe, kończąc na zajęcięach zorganizowanych.

Przez cały sierpień w strefie rekreacji na Zarabiu w Gdowie organizowane są treningi z instruktorami. Wstęp na wszystkie zajęcia jest bezpłatny.

W poniedziałki odbywają się treningi piłki nożnej dla dzieci. We wtorki Mistrz Świata Rafał Baca Szaflarski wprowadza w tajniki kickboxingu, a w środę Jolanta Jarosz zachęca nie tylko Panie do bycia fit. Wszystkie zajęcia rozpoczynają sie o godzinie 18.00. Zachęcamy do udziału.

Na zakończenie tygodnia, Centrum Kultury zaprasza do Kina pod Gwiazdami, zarówno dzieci jak i dorosłych. Szczegóły na plakacie.

Przypominamy także, że do dyspozycji na Zarabiu mamy ściankę wspinaczkową, siłownię plenerową, skate park, a także boisko do siatkówki plażowej i kort tenisowy. Chcąc skorzystać z bosika lub kortu, należy go wcześniej zarezerować. Można to zrobić kontaktując się z Zarabie Gdów – Strefa Rekreacji   lub online przez stronę zarabiegdow.pl.

zdj. Zarabie Gdów- Strefa Rekreacji

mojGdow.pl

Autor: admin

Udostępnij post na: