130 seniorów bawiło się na I gdowskim Balu Seniora

Blisko 130 seniorów bawiło się w sobotę 10 lutego na I gdowskim Balu Seniora. Impreza zorganizowana została przez Uniwersytet III Wieku w Gdowie, a do udziału zaproszono wszystkich chętnych seniorów.

W zabawie, która rozpoczęła się uroczystym toastem za zdrowie i pomyślność seniorów, wzięli udział zarówno słuchacze gdowskiego UTW i filii w Czyżowie, grupa seniorów ze Zręczyc, jak również z innych miejscowości naszej Gminy. Nie zabrakło gości na czele z pomysłodawcą Balu Wójtem Zbigniewem Wojasem, który życząc udanej zabawy podziękował również jej organizatorom.

Dobra zabawa i humor towarzyszyły Seniorom do późnych godzin nocnych, w czym dużą zasługę miał również zespół rodziny Zegarlińskich- 50 Plus, który bawił uczestników min. największymi przebojami lat 70-tych. Dużo miłych wspomnień wzbudził walc czekoladowo- kotylionowy, a o atmosferze Balu najlepiej mówią zdjęcia….

Wielu z uczestników Balu już deklaruje chęć wzięcia udziału w kolejnym.. nie pozostaje więc nic innego jak pogratulować gdowskim Seniorom pomysłu i organizacji.

Fot. FB Gdowski Uniwersytet Trzeciego Wieku

mojGdow.pl

Autor: admin

Udostępnij post na: